Программы передач закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал от 27 июня по...

Программы передач закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал от 27 июня по 3 июля

ПОДЕЛИТЬСЯ

Понедельник, 27 июня

  • Тиса-1 •

6.05 – Обмінні програми. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – М/ф. 7.50 – Концерт Ореста Лютого (Суми). 9.05 – Д/ф «Подорож підводним світом». 9.30 – Д/ф «Дива природи». 10.00 – Я люблю Україну (Чернігів). 10.30 – Сумщина Incognita (Суми).  11.05 – Почерк долі (Рівне). 11.30 – Здоровенькі були (Житомир). 12.05 – Одкровення. 12.35 – М/ф. 12.45 – Новини Дойче Велле. 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини угор. мовою. 13.35 – Новини Донбаса. 13.40 – Мультик. 14.00 – Русинська родина. 14.30 – Шлях до себе. 15.05 – Удосвіта (Вінниця). 15.30 – Діловий ритм (Черкаси). 16.10 – М/ф. 16.20 – Мандри Великим Лугом (Запоріжжя). 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Спецрепортаж. 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Горизонт (угор.). 17.40 – Ласкаво просимо (нім.). 18.10 – Хочу бути (НТКУ). 18.30 – Шовкова косиця. 19.00 – Д/ф «Сімдесятники: М.Вінграновський» (НТКУ). 19.25 – Спорт-тайм. 20.15 – Телевимір. 20.35 – Спецрепортаж. 20.45 – Казка. 21.05 – Зона особливої уваги. 21.50 – Літературний монолог. 22.00, 22.13 – Напам’ять (НТКУ). 22.25 – Новини Дойче Велле. 22.35 – Громадський сектор. 23.15 – Ми українські (Запоріжжя). 0.00 – Обмінні програми. 0.55 – Муз. мозаїка.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00 – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Деталі: коротко. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20, 8:20, 9:40, 10:20, 14:50, 19:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 20:00 – Гордість світу. 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 8:30, 15:40, 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35, 22:50 – Слідами тварин.

Вторник, 28 июня

  • Тиса-1 •

6.05 – М/ф. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.05 – Х/ф «Весілля з приданим». 9.05 – Д/ф «Жива природа». 9.25 – Д/ф «Сила природи». 10.00, 11.10 – Концерт Ірини Федишин. 1 та 2 ч. 12.05 – Дивосвіт. 12.20 – Чудесний канал (Запоріжжя). 12.45 – Новини Дойче Велле. 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.35 – Новини Донбаса. 13.40 – М/ф. 14.00 – Романо джівіпен. 14.20 – Парадьошка. 15.05 – Час змін (Запоріжжя). 15.30 – Урок для батьків (Волинь). 16.10 – М/ф. 16.20 – Дивосвіт. 16.33 Календар знаменних дат. 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Фаребна дуга. 17.30 – Румунський телекур’єр. 18.00 – М/ф. 18.10 – Як це (НТКУ). 18.30 – Телевимір. 19.00 – Остання барикада (Київ). 20.00 – Д/ф «Ю.Рибчинський. Музика слів» (НТКУ). 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Незвідане Закарпаття. 21.50 – Літературний монолог. 22.00 – Сучасний (Кривий Ріг). 22.25 – Новини Дойче Велле. 22.35 – Зона особливої уваги. 23.15 – Стоп корупції (Київ). 0.00 – Обмінні програми. 1.00 – Муз. мозаїка.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Деталі: коротко. 0:00, 6:00, 12:05 – Дике життя. 4:30, 10:30, 14:30, 17:05 – Дива природи. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 2:20, 3:40, 4:20, 7:20, 8:20, 9:40, 10:20, 14:50, 19:50, 22:20 – Жива природа. 20:00 – Гордість світу. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 12:30, 13:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:30, 8:30, 15:40, 23:15 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 15:05, 17:35, 22:50 – Слідами тварин.

Среда, 29 июня

  • Тиса-1 •

6.05 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10 – Ранок. 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Жива природа». 9.25 – Д/ф «Сила природи». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Мандрики. 12.20 – Чудесний канал (Запоріжжя). 12.45 – Новини Дойче Велле. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.35 – Новини Донбаса. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Дзеркала часу. 14.30 – Сам собі господар. 14.45 – Полігон (Запоріжжя). 15.00 – Пряма мова. 15.05 – Енергоманія (Одеса). 15.30 – Абетка здоров’я (Дніпропетровськ). 16.20 – Мандрики. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (румун.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – На власні очі (нім.). 17.20 – Точка зору (угор.). 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Молодіжний варош. 19.25 – Ваше здоров’я. 20.05 – Бізнес-клас. 20.20 – Зроблено в Європі (НТКУ). 20.35 – Актуально (румун.). 20.45 – Казка. 21.05 – Глобал 3000 – (Німеччина). 21.30 – Фабрика ідей (Харків). 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Новини Дойче Велле. 22.35 – Спорт-тайм. 23.25 – Як це (НТКУ). 0.25 – Обмінні програми. 1.20 – Муз. мозаїка.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Деталі: коротко. 0:00, 0:35, 6:35, 12:00, 14:00, 16:05 – Дике життя. 4:30, 10:30, 14:30, 17:05 – Дива природи. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 2:20, 3:40, 4:20, 7:20, 8:20, 9:40, 10:20, 14:50, 19:50, 22:20 – Жива природа. 20:00 – Гордість світу. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 12:30, 13:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:30, 8:30, 15:40, 23:15 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 15:05, 17:35, 22:50 – Слідами тварин.

Четверг, 30 июня

  • Тиса-1 •

6.05 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10. 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Жива природа». 9.25 – Д/ф «Сила природи». . 12.00 – Пряма мова. 12.05 – TeenTV. 12.20 – Чудесний канал (Запоріжжя). 12.45 – Новини Дойче Велле. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.35 – Новини Донбаса. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Горизонт (угор.). 14.40 – Ласкаво просимо (нім.). 15.00 – Пряма мова. 15.05 – Як це було (Запоріжжя). 15.35 – Живі сторінки (Одеса). 16.20 – TeenTV. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Літературний монолог. 17.00 – Румунське слово. 17.30 – Словацькі погляди. 17.55 – Календар знаменних дат. 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Creative room. 18.30 – Бізнес-клас. 19.25 – Про головне. 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Євромакс (Німеччина). 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Новини Дойче Велле. 22.35 – Ваше здоров’я. 23.15 – Зроблено в Європі (НТКУ). 0.25 – Обмінні програми. 1.20 – Муз. мозаїка.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Деталі: коротко. 0:00, 0:35, 6:35, 12:00, 14:00, 16:05 – Дике життя. 4:30, 10:30, 14:30, 17:05 – Дива природи. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 2:20, 3:40, 4:20, 7:20, 8:20, 9:40, 10:20, 14:50, 19:50, 22:20 – Жива природа. 20:00 – Гордість світу. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 12:30, 13:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:30, 8:30, 15:40, 23:15 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 15:05, 17:35, 22:50 – Слідами тварин.

Пятница, 1 июля

  • Тиса-1 •

6.05 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Жива природа». 9.25 – Д/ф «Сила природи». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – ХочуЗнайко. 12.20 – Чудесний канал (Запоріжжя). 12.45 – Новини Дойче Велле. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.35 – Новини Донбаса. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Фаребна дуга. 14.30 – Румунський телекур’єр. 15.00 – Пряма мова. 15.05 – Вивчаємо англійську разом (Суми). 15.30 – Легенди Запоріжжя. 16.20 – ХочуЗнайко. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (слов.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Романо джівіпен. 17.20 – Чотири лапи (Суми). 17.34 – Відкритий урок (Волинь). 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Смакота (Суми). 18.30 – Стоп корупції (Київ). 19.25 – Громадський сектор. 20.05 – У фокусі – Європа (Німеччина). 20.35 – Актуально (слов.). 20.45 – Казка. 21.05 – Мистецтво жити. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Новини Дойче Велле. 22.35 – Пізній вечір з Мірко. 23.35 – Creative room. 0.25 – Обмінні програми. 1.20 – Муз. мозаїка.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Деталі: коротко. 0:00, 0:35, 6:35, 12:00, 14:00, 16:05 – Дике життя. 4:30, 10:30, 14:30, 17:05 – Дива природи. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 2:20, 3:40, 4:20, 7:20, 8:20, 9:40, 10:20, 14:50, 19:50, 22:20 – Жива природа. 20:00 – Гордість світу. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 12:30, 13:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:30, 8:30, 15:40, 23:15 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 15:05, 17:35, 22:50 – Слідами тварин.

Суббота, 2 июля

  • Тиса-1 •

6.05 – М/ф. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Муз.фільм «Кузьма – ти суперстар». 8.30 – Хочу бути (НТКУ). 8.55 – Служба розшуку дітей. 9.05 – Біблійне апостольське служіння. 9.35 – Нотатки на глобусі (НТКУ). 9.50 – М/ф. 10.10 – Слово депутата. 10.30 – Глобал 3000 – (Німеччина). 11.10 – Вухаті та хвостаті (Черкаси). 11.25 – Феєрія мандрів. 11.45 – Західний кордон. 12.00 – Здоровенькі були (Житомир). 12.30 – У фокусі – Європа (Німеччина). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Мистецтво жити. 14.00 – На власні очі (нім.). 14.20 – Точка зору (угор.). 15.00 – Дитяча година. 15.52 Служба розшуку дітей. 16.05 – Акценти. 16.50 – Казки лірника Сашка (НТКУ). 17.00 – Русинська родина. 17.30 – Від суботи до суботи. 18.05 – Артпростір. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Огляд тижня. 19.30 – Незвідане Закарпаття. 20.00 – Парадьошка. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Про головне. 22.35 – Молодіжний варош. 23.15 – Остання барикада (Київ). 0.15 – Хіт-парад.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00 – Деталі: коротко. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 12:30, 13:30 – Деталі. 0:00, 0:35, 6:35, 12:00 – Дике життя. 14:00, 16:05, 19:05 – Гордість світу. 4:30, 10:30, 14:30, 17:05 – Дива природи. 14:30, 20:00, 22:20 – Д/ф. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 2:20, 3:40, 4:20, 7:20, 8:20, 9:40, 10:20, 14:50, 19:50, 22:20 – Жива природа. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:30, 8:30 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 17:35 – Слідами тварин.

Воскресенье, 3 июля

  • Тиса-1 •

6.05 – Муз. мозаїка. 6.35 – Sunday News. 6.55 – Календар знаменних дат. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Професіонал (Чернігів). 7.25 – Д/ф «Справа Менделя Бейліса» (НТКУ). 8.00 – Від суботи до суботи. 8.30 – Західний кордон. 8.55 – Служба розшуку дітей. 9.05 – Біблійне апостольське служіння. 9.35 – Вивчаємо англійську разом (Суми). 10.05 – Дитяча година. 11.10 – Музичний вікенд. 11.50 – Територія творчості. 12.00 – Театральні сезони (НТКУ). 12.30 – Євромакс (Німеччина). 13.10 – Загублені в часі (Тернопіль). 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Артпростір. 14.00 – Румунське слово. 14.30 – Словацькі погляди. 15.00 – Вітаємо піснею. 16.05 – Музичний вікенд. 16.45 – Територія творчості. 17.00 – Дзеркала часу. 17.30 – Одкровення.  18.05 – Шовкова косиця. 18.25 – Сам собі господар. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Акценти. 19.45 – Територія творчості. 20.00 – Шлях до себе. 20.30 – Нотатки на глобусі (НТКУ). 20.45 – Казка. 21.05 – Огляд тижня. 21.30 – Пізній вечір з Мірко. 22.30 – Телесеріал «Таксі».

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:00, 1:30, 3:30, 8:30, 12:30, 15:00; 18:00, 21:20, 22:30 – Д/ф. 5:00, 6:30, 10:00, 19:30 – 1000 днів планети. 6:30, 8:20, 11:20, 17:30, 20:30 – Жива природа. 7:30, 10:30, 14:30 – Дива природи. 8:00, 11:30, 16:40 – Гордість світу. 13:40, 17:40, 20:40 – Океан ВЕТ. 14:00 – Дике життя. 16:40 – Гордість світу. 9:40, 11:40, 17:00, 20:20 – Слідами тварин. Можливі зміни у програмі дивіться на сайті: tysa1.tv.