Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 28 августа по 3...

Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 28 августа по 3 сентября

ПОДЕЛИТЬСЯ

Понедельник, 28 августа

  • Тиса-1 •

6.05 – А чому? 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10. 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 09.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Одкровення. 12.30 – А чому? 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Удосвіта (Вінниця). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Русинська родина. 15.30 – Акценти. 16.20 – Шовкова косиця. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Знай наших (Дніпро). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Горизонт (угор.). 17.40 – Ласкаво просимо (нім.). 18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 19.25 – Спорт-тайм. 19.55 – Один з нас. 20.21 – Стоп корупції (Київ). 20.45 – Казка. 21.05 – Психолог і я. 21.20 – Незвідане Закарпаття. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 23.00 – Остання барикада (Київ). 0.25 – Горизонт. 1.05 – Ласкаво просимо. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супервідчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 загадок.

Вторник, 29 августа

  • Тиса-1 •

6.05 – А чому? 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Дивосвіт. 12.20 – А чому? 12.45 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Абетка здоров’я (Дніпро). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Романо джівіпен. 15.20 – Зупинись і здивуйся (Полтава). 15.30 – Я знаю. 16.20 – Дивосвіт. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Твоя справа (Миколаїв). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Фаребна дуга. 17.30 – Румунський телекур’єр. 18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 19.25 – Час футболу. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Один з нас. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 23.00 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 23.25 – Молодіжний мікс (Вінниця). 0.25 – Фаребна дуга. 0.55 – Румунський телекур’єр. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супервідчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 загадок.

Среда, 30 августа

  • Тиса-1 •

6.05 – А чому? 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – А чому? 12.45 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Діловий ритм (Черкаси). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Дзеркала часу. 15.30 – Сам собі господар. 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (румун.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – На власні очі (нім.). 17.20 – Точка зору (угор.).  18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.25 – Артпростір+. 19.52 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 20.20 – Актуально (румунською мовою). 20.30 – Бізнес-клас. 20.45 – Казка. 21.05 – Персона. 21.20 – Спорт-тайм. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – Євромакс (Німеччина). 23.25 – Ти молодий (Полтава). 0.25 – На власні очі. 0.45 – Точка зору. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супервідчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 загадок.

Четверг, 31 августа

  • Тиса-1 •

6.05 – А чому? 6.30 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10. 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – А чому? 12.45 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Енергоманія (Одеса). 14.30 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Горизонт (угор.). 15.40 – Ласкаво просимо (нім.). 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Фабрика ідей (Харків). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Румунське слово. 17.30 – Словацькі погляди. 18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.25 – Про головне. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.20 – Артпростір+. 21.50 – Літературний монолог.  22.25 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – У фокусі Європа (Німеччина). 23.25 – Життя ще простіше (Харків). 0.25 – Румунське слово. 0.55 – Словацькі погляди. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супервідчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 загадок.

Пятница, 1 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – А чому? 6.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 6.45 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 9.50 – Візерунок дня (Німеччина). 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Більше, ніж хобі. 12.20 – А чому? 12.45 – М/ф. 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 13.10 – Мультик. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини угор. мовою. 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Урок для батьків (Волинь). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Фаребна дуга. 15.30 – Румунський телекур’єр. 16.10 – Азбука життя (Харків). 16.20 – Більше, ніж хобі. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (слов.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Романо джівіпен. 17.20 – Піщані історії (Рівне). 17.30 – У фокусі Європа (Німеччина). 18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.25 – Хлоп-шоу. 20.20 – Актуально (слов.). 20.30 – Психолог і я. 20.45 – Казка. 21.05 – Бізнес-клас. 21.20 – Мистецтво жити. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – Глобал 3000 (Німеччина). 23.25 – Тільки жінка (Вінниця). 0.25 – Кліпографія (FM TV). 0.50 – Романо джівіпен. 1.10 – Мистецтво жити.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супервідчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 загадок.

Суббота, 2 сентября

  • Тиса-1 •

6.02 – Мистецька палітра (Черкаси). 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Час футболу. 8.30 – Козацька звитяга (Запоріжжя). 8.45 – Тест 99 (Миколаїв). 8.50 – Календар знаменних дат. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Глобал 3000 (Німеччина). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Вухаті та хвостаті (Черкаси). 10.20 – Школа мистецтв (Миколаїв). 10.35 – Правда (Полтава). 11.05 – Феєрія мандрів. 11.30 – Музичний вікенд. 12.00 – Здоровенькі були (Житомир). 12.30 – Арт-зона (Дніпро). 12.45 – Кулінарія від Андрія (Черкаси). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Мистецтво жити. 14.00 – На власні очі (нім.). 14.20 – Точка зору (угор.). 15.00 – Дитяча година. 15.52 – Служба розшуку дітей. 16.05 – Відкрита лекція. 17.00 – Русинська родина. 17.30 – Від суботи до суботи. 18.10 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 18.25 – Західний кордон. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Огляд тижня. 19.30 – Незвідане Закарпаття. 20.00 – Артпростір. 20.30 – Шовкова косиця. 20.45 – Казка.21.05 – Територія творчості. 21.20 – Show-room: жіночий клуб. 21.50 – Персона. 22.15 – Про головне. 23.35 – Територія погляду (Харків). 0.05 – Музична мозаїка. 0.45 – Відкрита лекція. 1.35 – Незвідане Закарпаття. 2.05 – Артпростір.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Х/ф. 19:30 – Супервідчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 загадок.

Воскресенье, 3 сентября

  • Тиса-1 •

6.02 – Культурний простір (Полтава). 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Кавовий клуб (Суми). 7.45 – Територія творчості. 8.00 – Від суботи до суботи. 8.30 – Справа № (Миколаїв). 8.52 – Календар знаменних дат. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Легенди Запоріжжя (Запоріжжя). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Дитяча година. 11.05 – Відкрита лекція. 12.00 – Жіночий клуб (Черкаси). 12.30 – 1001 тур (Вінниця). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Артпростір. 14.00 – Румунське слово. 14.30 – Словацькі погляди. 15.00 – Вітаємо піснею. 16.05 – Рефрен (Запоріжжя). 16.17 – Територія творчості. 16.30 – Музичний вікенд. 17.00 – Дзеркала часу. 17.30 – Одкровення. 18.00 – Хороші новини. 18.10 – Сам собі господар. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Акценти. 19.30 – Знято! (Дніпро). 19.45 – Територія творчості. 20.00 – Я знаю. 20.30 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 20.45 – Казка. 21.05 – Огляд тижня. 21.35 – Хлоп-шоу. 22.30 – Show-room: жіночий клуб. 23.00 – Завтра буде завтра (Київ).

  • 21 канал •

0:00 – Х/ф. 1:30 – Х/ф. 3:30 – х/ф. 5:00 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Сироти дикої природи. 7:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 8:00 – Професія мандрівник. 8:30 – Х/ф. 10:00 – Довідник дикої природи. 11:00 – Столиці світу. 11:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 12:30 – Слідами тварин. 13:00 – Топ 10 загадок. 13:30 – Супервідчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Сироти дикої природи. 16:00 – Професія мандрівник. 16:30 – Х/ф. 18:00 – Довідник дикої природи. 19:00 – Дикі тварини. 19:30 – Топ 10 загадок. 20:00 – Х/ф. 21:30 – Супервідчуття. 22:00 – Слідама тварин. 22:30 – Х/ф.

За змінами у програмі слідуйте на сайтах tysa1.tv та 21tv.info/..