Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 21 по 27 августа

Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 21 по 27 августа

ПОДЕЛИТЬСЯ

Понедельник, 21 августа

  • Тиса-1 •

06.05 – А чому? (Вінниця). 06.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 06.45 – Мультик. 07.00, 08.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 00.00, 03.00 – Вчасно. 07.10 – Ранок на Тисі. 08.10 – Ранок на Тисі. 09.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 09.50 – Візерунок дня (Німеччина). 10.10 – Ранок на Тисі. 11.10 – Ранок на Тисі. 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Одкровення. 12.30 – А чому? (Вінниця). 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини (угорською мовою). 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Удосвіта (Вінниця). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Русинська родина. 15.30 – Акценти. 16.20 – Шовкова косиця. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Знай наших (Дніпро). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Горизонт (угорською мовою). 17.40 – Ласкаво просимо (німецькою мовою). 18.00 – Новини (угорською мовою). 18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 19.25 – Спорт-тайм. 19.55 – Один з нас. 20.21 – Стоп корупції (Київ). 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Психолог і я. 21.20 – Незвідане Закарпаття. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 23.00 – Остання барикада (Київ). 00.25 – Горизонт. 01.05 – Ласкаво просимо. 01.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 – загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супер відчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супер відчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 – загадок.

Вторник, 22 августа

  • Тиса-1 •

06.05 – А чому? (Вінниця). 06.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 06.45 – Мультик. 07.00, 08.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 00.00, 03.00 – Вчасно. 07.10 – Ранок на Тисі. 08.10 – Ранок на Тисі. 09.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 09.50 – Візерунок дня (Німеччина). 10.10 – Ранок на Тисі. 11.10 – Ранок на Тисі. 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Дивосвіт. 12.20 – А чому? (Вінниця). 12.45 – Мультик. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини (угорською мовою). 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Абетка здоров’я (Дніпро). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Романо джівіпен. 15.20 – Зупинись і здивуйся (Полтава). 15.30 – Я знаю. 16.20 – Дивосвіт. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Майстерня професій (Черкаси). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Фаребна дуга (словацькою мовою). 17.30 – Румунський телекур’єр. 18.00 – Новини (угорською мовою). 18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 19.25 – Час футболу. 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Один з нас. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір #Тиса_Live. 23.00 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 23.25 – Молодіжний мікс (Вінниця). 00.25 – Фаребна дуга. 00.55 – Румунський телекур’єр. 01.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 – загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супер відчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супер відчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 – загадок.

Среда, 23 августа

  • Тиса-1 •

06.05 – А чому? (Вінниця). 06.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 06.45 – Мультик. 07.00, 08.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 00.00, 03.00 – Вчасно. 07.10 – Ранок на Тисі. 08.10 – Ранок на Тисі. 09.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 09.50 – Візерунок дня (Німеччина). 10.10 – Ранок на Тисі. 11.10 – Ранок на Тисі. 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – А чому? (Вінниця). 12.45 – Мультик. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини (угорською мовою). 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Під стягом України (Волинь). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Дзеркала часу. 15.30 – Сам собі господар. 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (румунською). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – На власні очі (німецькою мовою). 17.20 – Точка зору (угорською мовою). 18.00 – Новини (угорською мовою). 18.05 – Пряма мова. 18.15 – Візерунок дня (Німеччина). 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.25 – Артпростір+. 19.52 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 20.20 – Актуально (румунською мовою). 20.30 – Бізнес-клас. 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Персона. 21.20 – Спорт-тайм. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – Євромакс (Німеччина). 23.25 – Ти молодий (Полтава). 00.25 – На власні очі. 00.45 – Точка зору. 01.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 – загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супер відчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супер відчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 – загадок.

Четверг, 24 августа

  • Тиса-1 •

06.05 – А чому? (Вінниця). 06.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 06.45 – Мультик. 07.00 – Хороші новини. 07.10 – Справа №: Розстріли (Миколаїв). 07.35 – Д/ф «Василь Стус. Феномен «суток». 08.30 – Справа №: Центральна рада 1ч. (Миколаїв). 09.05 – Справа № Центральна рада 2ч. (Миколаїв). 09.35 – Х/ф «Пан Володийовський». 11.00, 13.00, 16.00, 18.15, 00.00, 03.00 – Вчасно. 11.10 – Х/ф «Пан Володийовський» (продовження). 12.15 – Школа сміливих рішень. 12.30 – А чому? (Вінниця). 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини (угорською мовою). 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 14.00 – Енергоманія (Одеса). 14.30 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Горизонт (угорською мовою). 15.40 – Ласкаво просимо (німецькою мовою). 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Фабрика ідей (Харків). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Румунське слово. 17.30 – Словацькі погляди. 18.00 – Новини (угорською мовою). 18.05 – Поборники незалежності (Полтава). 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.25 – «Верховино, світку ти наш»: Закарпатський народний хор. 20.10 – Ровесники незалежності (Волинь). 20.35 – Поборники незалежності (Полтава). 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Територія творчості. 21.20 – Артпростір+. 21.50 – Літературний монолог. 22.00 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – У фокусі Європа (Німеччина). 23.25 – Життя ще простіше (Харків). 00.25 – Румунське слово. 00.55 – Словацькі погляди. 01.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 – загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супер відчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супер відчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 – загадок.

Пятница, 25 августа

  • Тиса-1 •

06.05 – А чому? (Вінниця). 06.30 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 06.45 – Мультик. 07.00, 08.00, 10.00, 11.00, 00.00, 03.00 – Вчасно. 07.10 – Ранок на Тисі. 08.10 – Ранок на Тисі. 09.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 09.50 – Поборники незалежності (Полтава). 10.10 – Ранок на Тисі. 11.10 – Ранок на Тисі. 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Більше, ніж хобі. 12.20 – А чому? (Вінниця). 12.45 – Мультик. 13.00 – Хороші новини. 13.10 – Мультик. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини (угорською мовою). 13.40 – Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя). 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Разом (Полтава). 14.25 – Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Фаребна дуга (словацькою мовою). 15.30 – Румунський телекур’єр. 16.00 – Хороші новини. 16.10 – Азбука життя (Харків). 16.20 – Більше, ніж хобі. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (словацькою мовою). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Романо джівіпен. 17.20 – Піщані історії (Рівне). 17.30 – У фокусі Європа (Німеччина). 18.00 – Хороші новини. 18.05 – Поборники незалежності (Полтава). 18.15 – Д/ф «Сімдесятники: В.Денисенко». 19.00 – Один з нас. 19.25 – Хлоп-шоу. 20.20 – Актуально (словацькою мовою). 20.30 – Психолог і я. 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Бізнес-клас. 21.20 – Мистецтво жити. 21.50 – Літературний монолог. 22.00 – Один з нас. 22.30 – Глобал 3000 – (Німеччина). 23.00 – Лінія захисту (Кіровоград). 23.25 – Тільки жінка (Вінниця). 00.25 – Кліпографія (FM TV). 00.50 – Романо джівіпен. 01.10 – Мистецтво жити. 01.40 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 – загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супер відчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Готелі. 18:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 19:20 – Супер відчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 – загадок.

Суббота, 26 августа

  • Тиса-1 •

06.00 – Мистецька палітра (Черкаси). 07.00, 09.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 07.10 – Час футболу. 08.30 – Козацька звитяга (Запоріжжя). 08.45 – Тест 99 (Миколаїв). 08.52 – Календар знаменних дат. 09.05 – Моральні орієнтири. 09.35 – Глобал 3000 – (Німеччина). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Вухаті та хвостаті (Черкаси). 10.20 – Стежками Мауглі й Багіри (Миколаїв). 10.40 – Правда (Полтава). 11.05 – Феєрія мандрів. 11.30 – Музичний вікенд. 12.00 – Здоровенькі були (Житомир). 12.30 – Арт-зона (Дніпро). 12.45 – Кулінарія від Андрія (Черкаси). 13.10 – Мультик. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Мистецтво жити. 14.00 – На власні очі (німецькою мовою). 14.20 – Точка зору (угорською мовою). 15.00 – Дитяча година. 16.05 – Відкрита лекція. 17.00 – Русинська родина. 17.30 – Від суботи до суботи. 18.10 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 18.25 – Західний кордон. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Огляд тижня. 19.30 – Незвідане Закарпаття. 20.00 – Артпростір. 20.30 – Шовкова косиця. 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Територія творчості. 21.20 – Show-room: жіночий клуб. 21.50 – Персона. 22.15 – Концерт «Піккардійська терція» (Львів). 00.05 – Музична мозаїка. 00.45 – Відкрита лекція. 01.35 – Незвідане Закарпаття. 02.05 – Артпростір.

  • 21 канал •

0:00 – Гордість світу. 1:00 – Х/ф. 2:30 – Х/ф. 4:00 – Х/ф. 5:30 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Столиці світу. 7:00 – Не перший погляд. 7:20 – Сироти дикої природи. 7:50 – Мандри Галіції. 8:00 – Топ 10 – загадок. 8:30 – Готелі. 9:00 – Х/ф. 10:30 – Довідник дикої природи. 11:30 – Слідами тварин. 12:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 13:00 – Дикі тварини. 13:30 – Супер відчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Столиці світу. 16:00 – Гордість світу. 16:30 – Сироти дикої природи. 17:00 – Професія мандрівник. 17:30 – Андалусія. 18:00 – Х/ф. 19:30 – Супер відчуття. 20:00 – Довідник дикої природи. 20:50 – Мандри Галіції. 21:00 – Дикі тварини. 21:30 – Слідами тварин. 22:00 – Х/ф. 23:30 – Топ 10 – загадок.

Воскресенье, 27 августа

  • Тиса-1 •

06.02 – Культурний простір (Полтава). 07.00, 09.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 07.10 – Азбука життя Харків). 07.20 – Зелений БУМ (Чернівці). 07.45 – Територія творчості. 08.00 – Від суботи до суботи. 08.30 – Справа № (Миколаїв). 08.50 – Календар знаменних дат. 09.05 – Моральні орієнтири. 09.35 – Легенди Запоріжжя (Запоріжжя). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Дитяча година. 11.05 – Відкрита лекція. 12.00 – Жіночий клуб (Черкаси). 12.30 – 1001 тур (Вінниця). 13.10 – Мультик. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Артпростір. 14.00 – Румунське слово. 14.30 – Словацькі погляди. 15.00 – Вітаємо піснею. 16.05 – Рефрен (Запоріжжя). 16.15 – Територія творчості. 16.30 – Музичний вікенд. 17.00 – Дзеркала часу. 17.30 – Одкровення. 18.10 – Сам собі господар. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Акценти. 19.30 – Знято! (Дніпро). 19.45 – Територія творчості. 20.00 – Я знаю. 20.30 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 20.45 – Кольорові сни. 21.05 – Огляд тижня. 21.35 – Хлоп-шоу. 22.30 – Show-room: жіночий клуб. 23.00 – Т/с «Таксі».

  • 21 канал •

0:00 – Х/ф. 1:30 – Х/ф. 3:30 – х/ф. 5:00 – М/ф. 6:00 – Гордість світу. 6:30 – Сироти дикої природи. 7:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 8:00 – Професія мандрівник. 8:30 – Х/ф. 10:00 – Довідник дикої природи. 11:00 – Столиці світу. 11:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 12:30 – Слідами тварин. 13:00 – Топ 10 – загадок. 13:30 – Супер відчуття. 14:00 – Х/ф. 15:30 – Сироти дикої природи. 16:00 – Професія мандрівник. 16:30 – Х/ф. 18:00 – Довідник дикої природи. 19:00 – Дикі тварини. 19:30 – Топ 10 – загадок. 20:00 – Х/ф. 21:30 – Супер відчуття. 22:00 – Слідама тварин. 22:30 – Х/ф.

За змінами у програмі слідуйте на сайтах tysa1.tv та 21tv.info/