Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 1 по 7 мая

Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 1 по 7 мая

ПОДЕЛИТЬСЯ

Понедельник, 1 мая

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 9.00, 10.30, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – ПравДиво (Київ). 8.05 – Тільки жінка (Вінниця). 8.30 – Телевізор (Чернігів). 9.05 – Концерт «Музика. Час. Ритм. Джаз» (Полтава). 10.35 – Х/ф «Пан Володиєвський». 12.05 – Одкровення. 12.30 – Чудесний канал. 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 14.00 – Удосвіта (Вінниця). 14.30 – Діловий ритм (Черкаси). 15.00 – Русинська родина. 15.30 – Акценти.  16.05 – Арт-зона (Дніпро). 16.20 – Шовкова косиця. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Полігон (Запоріжжя). 17.00 – Горизонт (угор.). 17.40 – Ласкаво просимо (нім.). 18.10 – Літературний монолог. 18.30 – Концерт «Музична весна на Першому». 19.40 – Зірковий коктейль (Черкаси). 19.55 – Один з нас. 20.21 – Як це (НТКУ). 20.45 – Казка. 21.05 – Психолог і я. 21.20 – Незвідане Закарпаття. 21.50 – Літературний монолог. 22.00 – Кавовий клуб (Суми). 22.30 – У майстерні митця (Запоріжжя). 23.00 – Остання барикада (Київ). 0.00 – Горизонт. 0.35 – Ласкаво просимо. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Столиці світу. 11:00, 20:50 – 1000 Днів планети. 9:50, 12:50, 14:50, 15:50, 20:00 22:00 – Сироти дикої природи. 2:20, 3:40, 7:20, 9:40 – Жива природа. 15:30, 20:30, 22:30 – Д/ф. 18:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Не перший погляд. 17:05, 19:50 – Готелі. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Вторник, 2 мая

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Класна екскурсія (Суми). 7.45 – М/ф «Великий монстровий риф». 9.05 – Вухаті та хвостаті (Черкаси). 9.20 – Концерт «Музична весна на Першому». 11.05 – Український клуб (Київ). 12.05 – Дивосвіт. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф.  13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – М/ф. 14.00 – Енергоманія (Одеса). 14.30 – Абетка здоров’я (Дніпро). 15.00 – Романо джівіпен. 15.20 – Зупинись і здивуйся (Полтава). 15.30 – Я знаю. 16.05 – Історії про історію (Черкаси). 16.20 – Дивосвіт. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Степовики (Запоріжжя). 17.00 – Фаребна дуга. 17.30 – Румунський телекур’єр. 18.10 – Літературний монолог. 18.20 – Х/ф «Смак романтики». 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Один з нас. 21.50 – Літературний монолог. 22.00 – Остання барикада (Київ). 23.00 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 23.25 – Як це (НТКУ). 0.25 – Фаребна дуга. 0.55 – Румунський телекур’єр. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Столиці світу. 11:00, 20:50 – 1000 Днів планети. 9:50, 12:50, 14:50, 15:50, 20:00 22:00 – Сироти дикої природи. 2:20, 3:40, 7:20, 9:40 – Жива природа. 15:30, 20:30, 22:30 – Д/ф. 18:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Не перший погляд. 17:05, 19:50 – Готелі. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Среда, 3 мая

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Урок для батьків (Волинь). 14.30 – Час змін (Запоріжжя). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Дзеркала часу. 15.30 – Сам собі господар. 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (румун.). 17.00 – На власні очі (нім.). 17.20 – Точка зору (угор.). 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Літературний монолог. 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live.  19.25 – Артпростір+. 19.52 – Завтра. Сьогодні (Німеччина). 20.20 – Актуально (румун.). 20.30 – Бізнес-клас. 20.45 – Казка. 21.05 – Правда (Полтава). 21.20 – Лінія здоров’я (Вінниця). 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – Євромакс (Німеччина). 23.25 – Молодіжний мікс (Вінниця). 0.25 – На власні очі. 0.45 – Точка зору. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05 – Гордість світу. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 19:00 – Деталі: коротко. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Столиці світу. 11:00, 20:50 – 1000 Днів планети. 9:50, 12:50, 14:50, 15:50, 20:00 22:00 – Сироти дикої природи. 2:20, 3:40, 7:20, 9:40 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 18:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Не перший погляд. 17:05, 19:50 – Готелі. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Четверг, 4 мая

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Школа сміливих рішень. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Кіно і час (Київ). 14.30 – Євромакс (Німеччина). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Горизонт (угор.). 15.40 – Ласкаво просимо (нім.). 16.20 – Школа сміливих рішень. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Мандри Великим Лугом (Запоріжжя). 17.00 – Румунське слово. 17.30 – Словацькі погляди. 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Літературний монолог. 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.25 – Про головне. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.20 – Артпростір+. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – У фокусі Європа (Німеччина). 23.25 – Стоп корупції (Київ). 0.25 – Румунське слово. 0.55 – Словацькі погляди. 1.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 19:00 – Деталі: коротко. 0:0, 6:00, 12:05 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Столиці світу. 11:00, 20:50 – 1000 Днів планети. 9:50, 12:50, 14:50, 15:50, 20:00 22:00 – Сироти дикої природи. 2:20, 3:40, 7:20, 9:40 – Жива природа. 18:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 14:00, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:00, 23:15 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 17:35, 22:50 – Не перший погляд. 4:20, 10:35, 17:05, 19:50 – Готелі. 4:00, 8:35, 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 0:30, 6:35, 15:05, 22:50 – Андалусія.

Пятница, 5 мая

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 8.00,10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Природа сьогодні». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Більше, ніж хобі. 12.20 – Чудесний канал. 12.45 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – Мф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Класна робота (Вінниця). 14.25 – Зелений бум (Чернівці). 14.55 – Пряма мова. 15.00 – Фаребна дуга. 15.30 – Румунський телекур’єр. 16.20 – Більше, ніж хобі. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (слов.). 17.00 – Романо джівіпен. 17.20 – Парк культури (Харків). 17.30 – У фокусі Європа (Німеччина). 18.10 – Літературний монолог. 18.05 – Пряма мова. 18.30 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 19.25 – Хлоп-шоу. 20.20 – Актуально (слов.). 20.30 – Психолог і я. 20.45 – Казка. 21.05 – Бізнес-клас. 21.20 – Мистецтво жити. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Вечірній ефір: #Тиса_Live. 23.00 – Глобал 3000 (Німеччина). 23.25 – 1001 тур (Вінниця). 0.25 – Романо джівіпен. 0.45 – Мистецтво жити. 1.10 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 19:00 – Деталі: коротко. 0:0, 6:00, 12:05 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Столиці світу. 11:00, 20:50 – 1000 Днів планети. 9:50, 12:50, 14:50, 15:50, 20:00 22:00 – Сироти дикої природи. 2:20, 3:40, 7:20, 9:40 – Жива природа. 18:00 – Скарби та смертельні тайни морів. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 12:30, 14:00, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Деталі. 19:45, 20:45, 21:45, 22:45 – На часі. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30, 19:05 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:00, 23:15 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 17:35, 22:50 – Не перший погляд. 4:20, 10:35, 17:05, 19:50 – Готелі. 4:00, 8:35, 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 0:30, 6:35, 15:05, 22:50 – Андалусія.

Суббота, 6 мая

  • Тиса-1 •

6.00 – Український клуб (Київ). 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Концерт «Пікардійська терція» (Львів). 8.50 – Календар знаменних дат. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Глобал 3000 (Німеччина). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – 4 лапи (Суми). 10.20 – М/ф. 10.35 – Живі сторінки (Одеса). 11.05 – Феєрія мандрів. 11.30 – Музичний вікенд. 12.00 – Смакота (Суми). 12.15 – Відлуння: Фестиваль «Червона рута-2017» (Tonis). 12.45 – Кулінарія від Андрія (Черкаси). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Мистецтво жити. 14.00 – На власні очі (нім. мовою). 14.20 – Точка зору (угор.). 15.00 – Дитяча година. 16.05 – Відкрита лекція. 17.00 – Русинська родина. 17.30 – Від суботи до суботи. 18.10 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 18.25 – Західний кордон. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Огляд тижня. 19.30 – Незвідане Закарпаття. 20.00 – Артпростір. 20.30 – Шовкова косиця. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.20 – Show-room: жіночий клуб. 22.15 – Про головне. 23.35 – Єлисаветградський книговир (Кіровоград). 0.00 – Хіт-парад. 0.45 – Відкрита лекція. 1.35 – Незвідане Закарпаття. 2.05 – Артпростір.

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:30, 1:30, 3:30, 4:30, 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:00 – Деталі: коротко. 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 11:40, 12:30, 14:00 – Деталі. 15:00, 17:00, 19:00, 21:30 – Дайджест (Головне за тиждень). 0:00, 0:35, 6:35, 12:00 – Столиці світу. 16:05 – Гордість світу. 4:30, 10:30, 14:30 – Не перший погляд. 19:30, 22:20 – Д/ф. 12:50, 18:20 – 1000 Днів планети. 2:20, 3:40, 4:20, 7:20, 8:20, 9:40, 10:20, 19:30, 22:30 – Природа сьогодні. 1:30, 5:30, 7:30, 11:20, 16:30 – Сімя від А до Я. 2:30, 6:30, 8:30 – Океан ВЕТ. 3:20, 9:20, 17:35 – Скарби та смертельні тайни морів. 10:35 – Готелі. 8:35, 15:35 – Верхи на коні. 6:35 – Андалусія.

Воскресенье, 7 мая

  • Тиса-1 •

6.00 – Ми українські (Запоріжжя). 6.30 – Наодинці з усіма (Кіровоград). 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Файн-арт (Суми). 7.45 – Територія творчості. 8.00 – Від суботи до суботи. 8.30 – Дачний сезон (Чернігів). 8.52 – Календар знаменних дат. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Легенди Запоріжжя (Запоріжжя). 10.00 – Служба розшуку дітей. 10.05 – Дитяча година. 11.05 – Відкрита лекція. 12.00 – Show-room: жіночий клуб. 13.10 – Територія творчості. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Артпростір. 14.00 – Румунське слово. 14.30 – Словацькі погляди. 16.05 – 6 соток (Суми). 16.17 – Територія творчості. 16.30 – Музичний вікенд. 17.00 – Дзеркала часу. 17.30 – Одкровення. 18.10 – Сам собі господар. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Акценти. 19.30 – Правила кухні (Харків). 19.45 – Територія творчості. 20.00 – Я знаю. 20.30 – Shift. Життя в цифрі (Німеччина). 20.45 – Казка. 21.05 – Огляд тижня. 21.35 – Хлоп-шоу. 22.30 – Т/с «Таксі».

  • 21 канал •

5:40 – Мульткраїна. 0:00, 1:30, 3:30, 8:30, 10:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 – Д/ф. 5:00, 6:30 – 1000 Днів планети. 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00 – Дайджест (Головне за тиждень). 19:30 – Скарби та смертельні тайни морів. 6:30, 8:20, 11:20, 17:30, 20:30 – Сироти дикої природи. 7:30, 10:30 – Столиці світу. 11:30, 16:30 – Гордість світу. 13:40, 17:40, 20:30 – Океан ВЕТ. 16:40 – Столиці світу. 9:40, 11:40, 17:00, 20:30 – Не перший погляд. 17:05 – Готелі. 8:35, 15:35 – Верхи на коні. 6:35, 15:05 – Андалусія.

Можливі зміни у програмі дивіться на сайтах tysa1.tv та 21tv.info/.