Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 5 по 11 сентября

Программы закарпатских телестудий Тиса-1 и 21 канал с 5 по 11 сентября

ПОДЕЛИТЬСЯ

Понедельник, 5 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Дива природи». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Одкровення. 12.35 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Русинська родина. 14.30 – Шлях до себе. 15.00 – Пряма мова. 15.05 – Удосвіта (Вінниця). 15.30 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «Серби з Печю Ноу» (Тімішоара, Румунія). «Твій світ» (Донецьк). 16.20 – Мандри Великим Лугом (Запоріжжя). 16.35 – Календар знаменних дат. 16.40 – Літературний монолог. 16.45 – Один з нас. 17.00 – Горизонт (угор.). 17.40 – Ласкаво просимо (нім.). 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Хочу бути (НТКУ). 18.30 – Шовкова косиця. 19.25 – Спорт-тайм. 20.15 – Телевимір. 20.35 – Один з нас. 20.45 – Казка. 21.05 – Зона особливої уваги. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «Серби з Печю Ноу» (Тімішоара, Румунія). «Твій світ» (Донецьк). 23.00 – Гаряча лінія. 0.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00, 10:00, 17:20, 22:30 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00 – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20 9:40, 14:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Готелі. 11:20, 16:30, 19:05 – Сім’я від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Слідами тварин. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Вторник, 6 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Дива природи». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Дивосвіт. 12.20 – Чудесний канал. 12.46 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Романо джівіпен. 14.20 – Парадьошка. 15.00 – Пряма мова. 15.05 – Час змін (Запоріжжя). 15.30 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «Ребекка Герман Мостер» (Тімішоара, Румунія). 16.20 – Дивосвіт. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Фаребна дуга. 17.30 – Румунський телекур’єр. 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Як це (НТКУ). 18.30 – Телевимір. 19.25 – Час футболу. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Незвідане Закарпаття. 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «Ребекка Герман Мостер» (Тімішоара, Румунія). 23.00 – Зона особливої уваги. 23.40 – Стоп корупції (Київ). 0.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00, 10:00, 17:20, 22:30 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00 – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20 9:40, 14:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Готелі. 11:20, 16:30, 19:05 – Сім’я від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Слідами тварин. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Среда, 7 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Дива природи». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Мандрики. 12.20 – Чудесний канал. 12.46 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Дзеркала часу. 14.30 – Сам собі господар. 14.45 – Полігон (Запоріжжя). 15.00 – Пряма мова. 15.05 – Енергоманія (Одеса). 15.30 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «На полонину!» (Клуж, Румунія). «Вінок дружби» (Миколаїв). 16.20 – Мандрики. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (румун.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – На власні очі (нім.). 17.20 – Точка зору (угор.). 18.05 – Пряма мова. 18.10 – Молодіжний варош. 19.25 – Ваше здоров’я. 20.05 – Бізнес-клас. 20.20 – Зроблено в Європі (НТКУ). 20.35 – Актуально (румун.). 20.45 – Казка. 21.05 – Глобал 3000 – (Німеччина). 21.30 – Фабрика ідей (Харків). 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «На полонину!» (Клуж, Румунія). «Вінок дружби» (Миколаїв). 23.00 – Спорт-тайм. 23.50 – Як це (НТКУ). 0.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00, 10:00, 17:20, 22:30 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00– – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20 9:40, 14:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Готелі. 11:20, 16:30, 19:05 – Сім’я від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Слідами тварин. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Четверг, 8 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00, 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10. 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Дива природи». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – TeenTV. 12.20 – Літературний монолог. 12.30 – Відкриття XVIII Міжнародного фестивалю «Мій рідний край». 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Горизонт (угор.). 14.40 – Ласкаво просимо (нім.). 15.00 – Словацькі погляди. 15.30 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «Воістину Воскрес!» (Клуж, Румунія). «Жити наново» (Запоріжжя). 16.20 – TeenTV. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Літературний монолог. 17.00 – Румунське слово. 17.30 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: Етно-казанок. 18.30 – Бізнес-клас. 19.25 – Про головне. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Відкриття XVIII Міжнародного фестивалю «Мій рідний край». 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «Воістину Воскрес!» (Клуж, Румунія). «Жити наново» (Запоріжжя). 22.50 – Creative room. 23.10 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край». Етно-казанок. 0.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00, 10:00, 17:20, 22:30 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00 – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20 9:40, 14:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Готелі. 11:20, 16:30, 19:05 – Сім’я від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Слідами тварин. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Пятница, 9 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – Чудесний канал. 6.30 – М/ф. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00, 0.00. 3.00 – Вчасно. 7.10, 8.10, 10.10, 11.10 – Ранок. 9.00 – Д/ф «Дива природи». 12.00 – Пряма мова. 12.05 – Більше ніж хобі. 12.20 – Чудесний канал. 12.46 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30, 18.00 – Новини угор. мовою. 13.40 – М/ф. 13.55 – Пряма мова. 14.00 – Фаребна дуга. 14.30 – Румунський телекур’єр. 15.00 – Пряма мова. 15.05 – Діловий ритм (Черкаси). 15.30 – XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край»: «Багатомовне виховання в Україні» (Клуж, Румунія). «Лінія розмежування» (Луганськ). 16.20 – Більше ніж хобі. 16.35 – Календар знаменних дат. 16.45 – Актуально (слов.). 16.55 – Літературний монолог. 17.00 – Романо джівіпен. 17.30 – Закриття XVIII Міжнародний фестиваль «Мій рідний край». 19.25 – Громадський сектор. 20.05 – У фокусі Європа (Німеччина). 20.35 – Актуально (слов.). 20.45 – Казка. 21.05 – Мистецтво жити. 21.35 – Назбиране (Тернопіль). 21.50 – Літературний монолог. 22.25 – Пізній вечір з Мірко. 23.25 – Creative room. 0.25 – Обмінні програми.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00, 10:00, 17:20, 22:30 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00 – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20 9:40, 14:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Готелі. 11:20, 16:30, 19:05 – Сім’я від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Слідами тварин. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Суббота, 10 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – М/ф. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Час футболу. 8.30 – Хочу бути (НТКУ). 8.55 – Служба розшуку дітей. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Нотатки на глобусі (НТКУ). 9.50 – М/ф. 10.10 – Слово депутата. 10.30 – Глобал 3000 – (Німеччина). 11.10 – Вухаті та хвостаті (Черкаси). 11.25 – Феєрія мандрів. 11.45 – Західний кордон. 12.00 – Здоровенькі були (Житомир). 12.30 – У фокусі – Європа (Німеччина). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Мистецтво жити. 14.00 – На власні очі (нім.). 14.20 – Точка зору (угор.). 15.00 – Дитяча година. 16.05 – Акценти. 16.50 – Казки лірника Сашка (НТКУ). 17.00 – Русинська родина. 17.30 – Від суботи до суботи. 18.05 – Артпростір. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Огляд тижня. 19.30 – Незвідане Закарпаття. 20.00 – Парадьошка. 20.45 – Казка. 21.05 – Територія творчості. 21.15 – Про головне. 22.35 – Молодіжний варош. 23.15 – Здоровенькі були (Житомир). 0.00 – Хіт-парад.

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00, 10:00, 17:20, 22:30 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна. 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00 – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20 9:40, 14:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Готелі 11:20, 16:30, 19:05 – Сім’я від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Слідами тварин. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Воскресенье, 11 сентября

  • Тиса-1 •

6.05 – Sunday News. 6.25 – М/ф. 6.55 – Календар знаменних дат. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00 – Хороші новини. 7.10 – Напам’ять (НТКУ). 7.25 – Д/ф «Таємниче місто Гелон» (НТКУ). 8.00 – Від суботи до суботи. 8.30 – Західний кордон. 8.55 – Служба розшуку дітей. 9.05 – Моральні орієнтири. 9.35 – Живі сторінки (Одеса). 10.05 – Дитяча година. 11.10 – Музичний вікенд. 11.50 – Територія творчості. 12.00 – Як це було (Запоріжжя). 12.30 – Євромакс (Німеччина). 13.10 – М/ф. 13.25 – Календар знаменних дат. 13.30 – Артпростір. 14.00 – Румунське слово. 14.30 – Словацькі погляди. 15.00 – Вітаємо піснею. 16.05 – Музичний вікенд. 16.45 – Територія творчості. 17.00 – Дзеркала часу. 17.30 – Одкровення. 18.05 – Шовкова косиця. 18.25 – Сам собі господар. 18.40 – Календар знаменних дат. 19.00 – Акценти. 19.45 – Територія творчості. 20.00 – Шлях до себе. 20.30 – Нотатки на глобусі (НТКУ). 20.45 – Казка. 21.05 – Огляд тижня. 21.30 – Пізній вечір з Мірко. 22.30 – Т/с «Таксі».

  • 21 канал •

1:00, 2:30, 4:00, 10:00, 17:20, 22:30 – Д/ф. 5:40 – Мульткраїна 0:0, 6:00, 12:05, 20:00, 22:00 – Дике життя. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 19:00 – Гордість світу. 0:35, 6:35, 14:00, 16:05 – Дикий світ. 12:50, 18:20, 20:50 – 1000 днів планети. 7:20 9:40, 14:50, 22:20 – Жива природа. 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:40 – Готелі. 11:20, 16:30, 19:05 – Сім’я від А до Я. 23:15 – Океан ВЕТ. 17:35 – Слідами тварин. 15:35, 20:50 – Верхи на коні. 15:05, 22:50 – Андалусія.

Возможные изменения в программах смотрите на сайтах tysa1.tv и 21tv.info/.