Открытое письмо пострадавших от ограбления отделения VS Банка в закарпатском городе Мукачево

Открытое письмо пострадавших от ограбления отделения VS Банка в закарпатском городе Мукачево

ПОДЕЛИТЬСЯ

Как мы уже сообщали, недавно в Мукачево произошло дерзкое, резонансное преступление – похитили ценности из депозитного хранилища местного отделения VS Банка. Речь идет о десятках и десятки миллионов гривен.

Напомним, что защищать интересы пострадавших, которые имеют серьезные претензии в первую очередь к банку (который, по их мнению, неправильно хранил их ценности), будет группа уважаемых адвокатов, в том числе – председатель Совета адвокатов Закарпатской области Алексей Фазекош и член Совета адвокатов Закарпатской области Зоя Темнохудова. К этой группе будут привлечены и другие специалисты.

Как стало известно редакции, в понедельник (05.03.2018) вечером состоялись общее собрание пострадавших в результате упомянутой кражи, которые арендовали банковские ячейки, из которых были похищены средства и другие ценности. Пострадавшие настроены на решительную борьбу за свои права, считая виновным банковское учреждение, и обратились в правление банка с открытым заявлением, которое приводим ниже (без объявления имен подписантов для соблюдения тайны следствия).

На языке оригинала.

Голові Правління VS Bank

Походзяєвій Ірині Вікторівні,

члену Правління – заступнику Голови Правління

Болотовій Олені Вікторівні,

члену Правління

Волкову Теодору

( м. Львів, ул. Грабовського, 11)

орендаторів банківських скриньок

відділення VS Bank в м. Мукачево

(вул. Космонавта Бєляева, 10/2)

Відкрите звернення

Змушені звернутися до вас у зв’язку з пограбуванням орендованих нами банківських скриньок, яке відбулося 02.03.2018 р.,  та відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 03.03.2018 р. за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Довірившись рекламі вашого банку, повіривши  його репутації та гарантованим умовам неможливості проникнення третіми особами до орендованих нами банківських скриньок, що знаходяться у депозитному сховищі вашого банку. що прямо передбачено умовами укладених з нами договорів, ми тепер є потерпілими по цій кримінальній справі.

Виходячи з наявних подій та обставин, вже відомих фактів, можна однозначно стверджувати, що ця крадіжка стала можливою виключно з вини вашої банківської установи, яка неналежним чином зберігала та здійснювала охорону банківських скриньок, що знаходилися у депозитному сховищі

Саме тому, виходячи з цілковитої очевидності та підставності вказаного нашого твердження, рішуче вимагаємо та наполягаємо на негайному поверненні всіх  викрадених з орендованих нами скриньок коштів та цінностей, про які нами проінформовано вашу банківську установу, в термін не пізніше місяця з моменту отримання вами нашого колективного звернення.

Про результати розгляду нашої заяви просимо повідомити заявників згідно з адресами, вказаними в цій заяві.

Також хочемо повідомити, що у випадку ігнорування вами нашої конкретної пропозиції по врегулюванню правовідносин з вашою банківською установою будемо діяти в рамках правового поля та чинного законодавства. але в самі рішучі способи.

Від редакції. У грудні 2017 року VS Bank змінив акціонера і ввійшов у групу «ТАС»  – одну з найбільших фінансово-промислових груп України. Засновником і основним акціонером Групи «ТАС» є Сергій Тігіпко.