Мегабренд «Совет адвокатов Закарпатской области»

Мегабренд «Совет адвокатов Закарпатской области»

ПОДЕЛИТЬСЯ

В сентябре прошлого года, как продолжатель дела Владимир Спиваковский, адаптированного для Закарпатья Мегабренда «Закарпатье» сформулировал и обосновал правомерность мегабренда Совет адвокатов Закарпатской области: (Статья на Facebook)

Конечно, трудновато в современном обществе, которое воспринимает информацию на уровне чувств любовь-ненависть и думает сердцем, воспринимать новую информацию, даже если она аргументированна.

(далее — на языке оригинала)

Втім, правильність моїх висновків підтвердив час. Адвокатська спільнота краю, із завидною послідовністю, демонструє, що в наш неоднозначний час цілком можливо працювати конструктивно та ефективно. Про це свідчать організація навчальних семінарів, публічна і відкрита робота адвокатської спільноти, проведення різноманітних заходів в культурному та спортивному напрямках, інтеграція з громадянським суспільством та готовність до співпраці з будь-якими органами влади на благо всього Закарпаття. Створення конструктивного і комфортного середовища для роботи в обласній адвокатурі, закономірно призвели до того, що колеги з центру та інших регіонів із задоволенням приїзджають на Закарпаття, як з робочими так із приватними візитами.

Фазекош-МегабрендЦілком очевидним стало повторне одноголосне обрання на пост Голови Ради адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош, якому вдалося консолідувати всю адвокатську спільноту краю, створити максимально комфортну атмосферу для адвокатів в напрямку підвищення фахової кваліфікації, виробити командний дух у адвокатів області, налагодити успішну та ефективну комунікацію з центральними органами адвокатського самоврядування, колегами в інших регіонах країни, з різними гілками органів влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями та зі ЗМІ. Як зауважив голова Рада адвокатів Київської області Хабібуллін / ХабибуллинО.Фазекошу вдалося стати безсумнывним лідером адвокатів краю, який є єдиним якого адвокатська спільнота в регіонах країни обрала на повторний термін. Чи означає, все вищесказане, що жодних проблем у адвокатів області не має? Звичайно ні, тільки адвокатська спільнота довела, що здатна ці всі проблеми вирішувати нормально та конструктивно у власній спільноті.

Філософію можливості конструктивної та ефективної роботи адвокатської спільноти і на рівні країни закарпатська адвокатура послідовно витримує. Закономірним є те, що саме закарпатці першими запропонували на пост Голови Національна асоціація адвокатів України /Ukrainian National Bar Association на з’ їзді, який пройде 9-10 червня в Києві, нинішнього керівника організації – Лідію Ізовітову. Це також говорить про те, що новообраному Голові О.Фазекошу вдалося не тільки налагодити тісні конструктивні стосунки з центральними органами адвокатського самоврядування, а й про те, що адвокатура Закарпаття є потужним гравцем у вертикалі адвокатського самоврядування України.

Олексія Фазекоша знаю особисто понад 20 років, ще з часів нашого спільного депутатства у міськраді Мукачева. Характерною особливістю його було і залишається – непорушне правило вільно висловлювати своє власне бачення по будь-яким питанням і нинішня ситуація в країні не змусила Олексія зрадити своїм принципам. Така позиція може створити почуття аполітичності Олексія. Саме таку аполітичність ідентифікує Alexei Yurchak– професор Калифорнійского університету в Берклі (США), фахівець в області постсоціалистичної трансформації та антропологии простору: «Существуют контексты, когда, пользуясь казалось бы неполитическими методами, люди создают вокруг себя социальные пространства, не контролирующиеся государственными властными институтами. Это политическое действие, которое не обязательно проводится методами прямой политики сопротивления, и поэтому оно может показаться аполитичным. Но в действительности оно имеет далеко идущие политические последствия.»https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1199895036713676&id=1171408946228952 Хоча, Олексій всіляко заперечує такі варіанти, подібні речі висловлюють і колеги, зокрема той же Хабібуллін / Хабибуллин, поряд із добрими словами на адресу адвокатської спільноти Закарпаття зауважує, що «…такая сплочённая команда во главе с Алексеем #Фазекош и при поддержке элиты#закарпатья – не имеют право НЕ объединиться в #политический проект ради#адвокатов области, #Украины и жителей #Закарпатья»https://www.facebook.com/groups/1523012491267101/permalink/1959691180932561/ Я поділяю цю точку зору, бо в Україні катастрофічний дефіцит на ефективні інтелектуальні та організаційні ресурси.

Стосовно мегабрендів та брендів Закарпаття. Нещодавно в передачі «Громадський контроль» на М-Студіо по проблемам туризму Victoria Rosul поставила питання: «Що потрібно робити, щоб у гостей краю виникало бажання повернутись в Закарпаття?». Я зауважив, що у кожної людини, яка приїхала в наш край по будь-яким питанням, від спілкування з нормальними та адекватними закарпатцями, повинно виникнути бажання повернутись в наш край і взнати його глибше. З моєї точки зору, як журналіста та людини яка цілком орієнтується в питаннях соціології та політтехнологій, можу зауважити, що саме завдяки системному підходу, ефективній публічній роботі та особистим лідерським якостям Олексію Фазекошу вдалося дійсно зробити адвокатуру нашого краю її МЕГАБРЕНДОМ, який своїм мультиплікативним ефектом, без сумніву, буде сприяти і підвищенню статусу МЕГАБРЕНДІВ «Закарпатське мистецтво», «Туризм. Рекреація», «Фестивалі Закарпаття», «Закарпатські вина», «Закарпатські мінеральні води».

Шановні адвокати, приїжджайте в Закарпаття до своїх колег і впевніться, що все сказане мною – істинна правда

Владимир Мерцин‎, член Національної спілки журналістів України