Кощунство на высшем закарпатском уровне

Кощунство на высшем закарпатском уровне

ПОДЕЛИТЬСЯ

(на языке оригинала)

Віктор Микита: Закарпаття – єдиний регіон України, де зникли черги на АЗС. Опубліковано на офіційному сайті Закарпатської ОВА 28 травня 2022 року о 23:13

Блюзнірство? Ні, черги таки зникли. По одній простій причині: нема пального. Заправити автівку – жодної можливості. Хіба що – за кордоном. Там є, треба тільки євро запастися…

Але Віктор Микита переконує нас в іншому. Цитуємо повідомлення ОВА:

«З початку повномасштабного наступу російських окупантів на Україну керівництво області спільно з місцевим бізнесом розробили протоколи реагування на кризові ситуації. Про це повідомив очільник ОВА Віктор Микита.

За його словами, один із протоколів стосується збільшення частки постачання палива на Закарпаття локальними компаніями, які займаються імпортом нафтопродуктів із сусідніх країн ЄС та мають чинні контракти.

«Ми забезпечили швидку логістику, проходження кордону та розмитнення, підтримали підприємців на стадії укладання нових і розширення наявних контрактів.

До цього процесу залучили дипломатів, з якими в режимі 24/7 розв’язували логістичні питання», – прокоментував Віктор Микита.

Голова обласної військової адміністрації зауважив, що зараз:

— частка закарпатських підприємців на ринку регіону зросла приблизно з 5% на 40% і тримає динаміку на збільшення;

— місцевий бізнес нарощує свої потужності, точки роздрібної та оптової торгівлі, збільшує кількість робочих місць і податки до бюджетів;

— гарантовано безпеку паливного сектору області, що безпосередньо впливає на економіку та суспільно-політичну ситуацію;

— Закарпаття стало єдиним регіоном України, де зникли черги на АЗС;

— кількість вантажівок, які забезпечують імпорт палива, за три тижні збільшилася з 23 до 43 одиниць.

«Сьогодні все ще залишаються труднощі з постачанням пального в райони, де місцеві постачальники не мають АЗС. Однак це питання щодня наближається до вирішення», – зазначив Віктор Микита, підкресливши, що Президент України Володимир Зеленський високо оцінив такі результати.

Під час робочої поїздки до Києва керівництво ОВА обговорило досвід Закарпаття з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим.

«Отримали підтримку для реалізації наступних ініціатив, про які повідомлю незабаром.

Крок за кроком ми створюємо наше закарпатське «економічне диво», яке стає реальністю завдяки спільній злагодженій роботі усіх краян», – наголосив очільник області».

Але життя показує, що «економічне диво» обернулося «економічним пшиком». Пального немає, ні дешевого, ні дорогого, ні місцевого, ні закордонного. АЗС хоча й працюють «в режимі 24/7», але нічим путнім порадувати не можуть. Диво тільки в одному: де примудряються заправлятися сам Віктор Микита та вище чиновництво краю?

Т.Т.Макаров, korzonews