Копа Америка: Аргентина розгромила Парагвай і у фіналі зіграє з Чилі

ПОДЕЛИТЬСЯ

У другому півфіналі Аргентина в прекрасному стилі розібралася з Парагваєм і стала другим фіналістом Копа Америка-2015 На стартових хвилинах жодної переваги у Аргентини не було, більше того, першим добре атаку розіграв Парагвай, тільки завершив її не дуже: Вальдес у штрафній зоні головою скинув м’яч назад під удар Санта Крусу, але Роке пробив погано і неточно. Аргентина відповіла своїм моментом – Сабалета з правого флангу направив м’яч у штрафну точно на Пасторе, однак той пробив слабенько в руки Вільяру. На 15 хв. Аргентина повела у рахунку. Мессі зліва навісив зі штрафного, Рохо прийняв м’яч, а другим дотиком увігнав його в кут воріт – 1:0! Неприємності Парагваю продовжилися тим, що травму отримав Дерліс Гонсалес, і вже на 27 хв. Рамону Діасу замість нього довелося випускати Бобаділью. Аргентина відразу ж зробила другий гол. Пасторе прийняв передачу від Мессі і пробив з лінії штрафної зони в кут Вільяра – 2:0. До 30 хв. парагвайці втратили ще й Санта Круса (вийшов Баррьос), але, до їх честі, перший тайм вони завершили дуже гідно. Отаменді з лівого флангу переправив м’яч у центр поля на Пасторе, Хав’єр повів себе пасивно і навіть не вступив у боротьбу з Бруно Вальдесом, який головою переправив м’яч на Баррьоса. Центр оборони Аргентини не встиг зімкнутися, і форвард скористався простором, завдавши удар. Ромеро дотягнувся до м’яча, але не виручив – 2: 1. Вболівальники Аргентини, звичайно ж, почали переживати, пам’ятаючи матч першого туру, коли Парагвай відігрався з 0:2, а також інші матчі своєї команди, яка зменшувала оберти в другому таймі, особливо ближче до фінального свистка. Але це був не той випадок. 47-я хвилина – діагональний пас Пасторе в штрафний на Ді Марію, і Анхель в один дотик відправив м’яч у сітку. 53-тя – Мессі перехопив м’яч у Касереса, проскочив Агілара і Вальдеса, і видав пас у штрафний на Пасторе, удар Хав’єра відбив Вільяр, але Ді Марія зіграв на добиванні. 4:1! В останній десятихвилинці Аргентина збільшила перевагу ще на два м’ячі. Спочатку Кун, якого втомлені захисники випустили, забив ударом головою після навісу зліва від Ді Марії. На 83 хв. ефектну крапку вліпив Ігуаїн, який забив, ви не повірите, першим дотиком після виходу на заміну! Асистував йому Мессі – 6:1! 4 липня Аргентина розіграє титул з Чилі. Аргентина – Парагвай 6:1 Голи: Рохо, 15, Пасторе, 27, Ді Марія, 47, 53, Агуеро, 80, Ігуаїн, 83 – Баррьос, 43 Аргентина: Ромеро, Рохо, Отаменді, Демікеліс, Сабалета, Пасторе (Банега, 73), Маскерано (Гаго, 77), Білья, Ді Марія, Агуеро (Ігуаїн, 81), Мессі Парагвай: Вільяр, Піріс, Пабло Агілар, Да Сільва, Бруно Вальдес, Едгар Бенітес, Ортіс, Віктор Касерес, Дерліс Гонсалес (Бобаділья, 27), Санта Крус (Баррьос, 30), Вальдес (Оскар Ромеро, 56)