Закарпатский журналист предупреждает о новом виде телефонного мошенничества

Закарпатский журналист предупреждает о новом виде телефонного мошенничества

ПОДЕЛИТЬСЯ

Журналист Павел Белецкий на своей странице в соцсети Фейсбук рассказывает, как телефонные аферисты пытались выманить у него деньги. Попытка сорвалась, однако быть осторожными и не доверять мошенникам не помешает никому. Поэтому приводим его рассказ полностью.

Увага! Працюють телефонні шахраї. Телефонують з київського стаціонарного номера типу з компанії Vodafone (МТС) і розповідають казки, що відбувається перепідключення вишок і що у зв’язку з цим, аби ви не були без зв’язку, вам пропонують перейти на певний пакет із бонусами й іншими благами. Ремонт типу буде до 27 січня.

Але!!! Для цього типу «підключення» чи перепідключення просять назвати чотири останні номери, на які ви дзвонили.

Я сказав, що мені не потрібні їхні пакети і розберуся сам із проблемами зі зв’язком. Тоді істота, яка речитативом читала текст російською, сказала: «извините за беспокойство, пошел на х… , до свидания… «. Прикро, що одразу після розмови номер вхідного дзвінка зник. Тому перепитати цю істоту про те, хто і куди пішов, не вдалося. От вам і перепідключення).

Отож, якщо не хочете, щоб на вашій карті зникали всі поповнені вами кошти, ні в якому разі не розказуйте телефоном, окрім як оператору, якому ви самі подзвонили, жодної інформації про себе.