До 15 июня можно подавать кандидатуры на стипендии лучшим спортсменам Ужгорода

До 15 июня можно подавать кандидатуры на стипендии лучшим спортсменам Ужгорода

ПОДЕЛИТЬСЯ

Отдел информационной работы Ужгородского городского совета напоминает, решение исполкома Ужгородского городского совета от 13 мая 2020 № 181, которым утвержден «Порядок выплаты ежемесячных стипендий лучшим спортсменам города».

Этим Порядком на конкурсной основе, с учетом спортивных результатов за предыдущий календарный год, лучшим спортсменам устанавливаются 15 ежемесячных стипендий в размере 2000 гривен и выплачиваются за счет средств городского бюджета.

(Далее – языком оригинала).

На здобуття стипендій можуть бути висунуті спортсмени Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, Всесвітніх, Європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та Кубках України серед дорослих, молоді та юніорів з видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.

Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території Ужгорода. У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях в командних видах спорту на стипендію подається не більше 2 осіб.

У 2020 році кандидатури можна подавати до 15 червня, а у наступні роки – до 15 листопада у відділ молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради із такими документами:

— клопотання про призначення стипендії спортсмену, що повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання та номер телефону;

— згода на збір та обробку персональних даних;

— витяг з протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та кількість учасників);

— копія паспорта (ID-картки) та ідентифікаційного коду. У разі подання ID-картки додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.

Документи надсилати на електронну адресу:

kultura@rada-uzhgorod.gov.ua

Контактні телефони: 095-145-56-22, 050-555-84-99.

Відділ у справах молоді та спорту Ужгородської міської ради здійснює узагальнення документів та подає їх на розгляд комісії з питань призначення стипендії. Стипендія призначається розпорядженням міського голови на підставі протоколу комісії.

У 2020 році спортсмени отримують стипендію протягом 6 місяців за результатами 2019 року, незважаючи на отримання ними грошової винагороди Ужгородської міської ради за підсумками 2019 року. У подальшому спортсмен не має права одночасно отримувати стипендію Ужгородської міської ради, стипендію обласної державної адміністрації і обласної ради для талановитих спортсменів Закарпатської області або грошову винагороду Ужгородської міської ради за підсумками року.