В воскресенье на Ужгородщине состоится Apple fest — праздник сбора урожая яблок

В воскресенье на Ужгородщине состоится Apple fest — праздник сбора урожая яблок

ПОДЕЛИТЬСЯ

Богатый урожай яблок символизирует достаток и благополучие закарпатских семей, а также здоровье, жизненную силу, молодость, любовь. Именно поэтому в селе Сторожница Ужгородского района и организуют Apple fest!

Фестиваль Apple fest в с. Сторожница состоится в это воскресенье, 15 сентября. Начало в 14.00. Вас ждут: насыщенная программа с участием полусотни лучших творческих исполнителей и коллективов района, традиционная кухня Ужгородщины, праздничная атмосфера и, конечно же, Яблоки.

Для детей отдельная программа, в том числе аквагрим и пони.

Хедлайнеры фестиваля — Марианна Сухолова и Jacob Erock Moses.

Программа (на языке оригинала):

14.45. Святкова хода на чолі з ансамблем мажореток Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради, керівник Артем Калинич, Духовий оркестр Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради, керівник заслужений артист України – Ференц Томич та керівництво.

15.00. Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «ДРУЖБА» Ужгородського районного будинку культури, художній керівник Олександр Карбованець, керівник оркестру Сергій Петрушевський, балетмейстер постановник Микола Мовнар «Молитва за Україну», «Раковецький кручений», «Посадивім черешеньку»(без оголошення).

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Бетяри» будинку культури с.Сторожниця, керівник Софія Рябець.

Духовий оркестр Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради, керівник заслужений артист України – Ференц Томич.

Адріана Борисова, Ярослава Кобаль, Тетяна Короткова – студентки Мукачівського державного університету кафедри музичного мистецтва (естрадний спів), керівник Маріанна Сухолова.

16.00. Заслужений аматорський ансамбль танцю України «Юність Закарпаття» та зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Веселка» обласного будинку культури профспілок, керівник – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька хореографічна композиція «Ми – діти Закарпаття».

Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова Словацький народний танець «Словенска веселіца».

Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова «Гуцулка».

Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо «Ірландська полька».

Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо «В стилі Гедзбі».

Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо «Нехочухи».

Заслужений аматорський ансамбль танцю України «Юність Закарпаття», Зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Веселка» обласного будинку культури профспілок та хореографічний гурток «Потічок» Ужгородського районного центру дитячої творчості, керівник – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька дівочий український народний танець Закарпаття «Карічка»(постановка народного артиста України Михайла Суслікова).

Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова «Казав милий».

Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова «На Івана на Купала».

Танцювальний колектив «Сяйво» Середнянської загальноосвітньої школи I–III ступенів, керівник Світлана Ерделі-Сембер «Рок-н-рол»

Хореографічний колектив «Гармонія», керівник Алла Марошан «Дитинство».

16.30. Заслужений аматорський ансамбль танцю України «Юність Закарпаття» обласного будинку культури профспілок, керівник – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька танцювальна картинка «Кокетки».

Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева «Коломийка».

Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева «Веселі ковбої».

Хореографічний колектив «Гармонія», керівник Алла Марошан «Міні мауси».

Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо «Гарний настрій кожен день».

Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо «Закарпатські забави».

Дитячий танцювальний колектив «Перлинка», керівник Ярина Конкіна танцювальний флеш-моб.

Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева «Пробудження».

Танцювальна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Дружба» Ужгородського районного будинку культури, балетмейстер-постановник Микола Мовнар «Трибушанка».

Дитячий танцювальний колектив «Перлинка», керівник Ярина Конкіна «Карічка».

17.00. Танцювальний колектив «Лілея» Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, керівник Євгенія Балега «Циганочка».

Чирлідінг «Торнадо» Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, керівник Людмила Федьо.

Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева «Постріл».

Cофія Ваш солістка Професійної школи міста Ужгорода «Хабіба», керівник Наталія Варцаба «Восток».

Танцювальна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Дружба» Ужгородського районного будинку культури, балетмейстер-постановник Микола Мовнар «Карічка».

Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. Цигане молодша

Танцювальний клуб «Родем» м. Ужгород, керівник Вікторія Іваницька сучасний танець «Do you love me».

Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. Народний основна

Професійна школа міста Ужгорода «Хабіба», керівник Наталія Варцаба.

Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. Восток молодша

Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. середня

17.30. Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. основна

Олександра Гапоненко солістка Професійної школи міста Ужгорода «Хабіба», керівник Наталія Варцаба.

Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. середня

17.45. Оксана Головня солістка будинку культури села Часлівці.

18.00. Марина Кушнір («Несе Галя воду», «Инстинктивно», «Обіцяю»), Сергій Юзків («Кохана», «Василина»), Михайло Капустей («You raise me up», «History Maker»), Вікторія Максімива, Володимир Луцький – солісти вокальної студії «Sole mio», керівник Тетяна Бабець.

18.20. Народний аматорський вокальний ансамбль «Арніка» Тарновецької дитячої школи мистецтв Ужгородського району, керівник Софія Рябець.

18.30. Народний художній колектив – ансамбль танцю «ТАНЦЮВАЛЬНА КОРПОРАЦІЯ ДРУЗІВ» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» керівник Євгеній Брежинський, педагоги-хореографи Анжеліка Пожо-Пришляк та Наталія Височан

18.40. Народний аматорський вокальний інструментальний ансамбль «Рідна пісня» Ужгородського районного будинку культури (керівник Сергій Раховський).

19.00. Іванна Білак — солістка Ужгородського районного будинку культури.

19.30. Jacob Erock Moses

19.45. Маріанна Сухолова українська співачка, гість фестивалю.

20.45-00.00. ДИСКОТЕКА