Вспышка коронавируса в Закарпатской ОГА: факт и официальная реакция

Вспышка коронавируса в Закарпатской ОГА: факт и официальная реакция

ПОДЕЛИТЬСЯ

У семерых работников Закарпатской ОГА обнаружили коронавирус, один человек выздоровел – сообщает пресс-служба облгосадминистрации. Пятеро сотрудников заболели на прошлой неделе.

В связи со вспышкой коронавируса в здании облгосадминистрации и областного совета устанавливают ряд ограничений. Соответствующее решение подписал глава Закарпатской ОГА Алексей Петров.

В документе говорится (на языке оригинала):

– Обмежити масові заходи в адмінбудівлі обласної ради.

– Рекомендовано проводити наради в режимі селекторного зв’язку.

– У разі нагальної потреби проводити наради, робочі зустрічі та засідання у приміщеннях з дотриманням дистанції між учасниками 2 метри та у засобах індивідуального захисту.

– Призупинити прийом громадян з особистих питань. Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

– Вхід (вихід) осіб до (з) адмінбудівлі здійснюється виключно через пост служби охорони, що розміщений на першому поверсі, після проведення температурного скрінінгу дистанційним термометром та за умови вдягнутого засобу індивідуального захисту.

– У випадку виявлення факту температури 37,2 С і вище, а також у разі відсутності засобів індивідуального захисту, особа у будівлю не допускається.

– Документом, що дає право доступу, є службові посвідчення осіб, які працюють в адмінбудівлі, тимчасові перепустки та посвідчення депутата обласної ради.

– Графік пропуску до (з) адмінбудівлі працівників у робочі дні: з 7.45 до 9.00; з 12.00 до 14.00, з 17.00 до 18.30 год.

– Вхід (вихід) членів регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації здійснюється за необхідності, для виконання визначених завдань з організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в області, у робочі та вихідні дні без обмеження в часі.

– Збільшення кратності прибирання всіх приміщень будівлі (не менше 2-3 разів протягом робочого часу установи).

– Якщо є наявність технічної і практичної можливості максимального запровадження дистанційної роботи вдома на період дії карантину.

Райгосадминистрациям и горисполкомам, исполнительным органам местных советов (ОТГ) рекомендовано разработать и утвердить соответствующие меры на местном уровне.