Вниманию закарпатских «евробляхарей»!

Вниманию закарпатских «евробляхарей»!

ПОДЕЛИТЬСЯ

Закарпатская таможня информирует граждан о продлении срока временного ввоза транспортных средств личного пользования, в связи с продлением периода карантина на территории Украины до 11 мая 2020 года.

(Далее – на языке оригинала)

Багатьом громадянам, які зверталися до Закарпатської митниці Держмитслужби із письмовими заявами про продовження терміну тимчасового ввезення транспортного засобу особистого користування у зв’язку із обставинами непереборної сили (карантину), вже направлено відповіді про продовження до 24 квітня 2020 року (до завершення попередньо встановленого періоду карантину).

Таким чином, у зв’язку з неможливістю виконання зобов’язання про зворотне вивезення транспортних засобів особистого користування, повторно звертатися у митницю громадянам із такими заявами про продовження немає необхідності. Митницею автоматично буде продовжено терміни зворотного вивезення таких транспортних засобів за попередньо поданими заявами до завершення дії обставин непереборної сили (карантину), тобто до 12 травня 2020 року.

Тих громадян, які отримали відмову, або громадян, які ще не зверталися у митницю із заявами про продовження термінів тимчасового ввезення транспортних засобів через дію обставин непереборної сили (карантину), або особисті обставини, просимо звертатися до митних органів, в зоні діяльності яких було ввезено транспортні засоби.

Також наголошуємо, що згідно з абзацом четвертим ч. 4 ст. 380 Митного кодексу України, строки, передбачені абзацами першим, другим, третім та п’ятим цієї частини, можуть бути продовжені митними органами з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.

Як зв’язатися із Закарпатською митницею Держмитслужби? Читайте за посиланням https://bit.ly/2yHsY2A

Закарпатська митниця Держмитслужби